Hétfői események röviden

2025. február 04. 07:53

Balesetekhez riasztották a tűzoltókat tegnap is.

Egy személyautó árokba borult Püspökladány közelében, a 42-es számú főúton. A püspökladányi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, a mentőszolgálat pedig egy embert kórházba szállított.

Két teherautó ráfutásos balesetet szenvedett hétfő reggel, Püspökladány közelében, a 4-es számú főúton. Az egyik jármű az árokba borult. A püspökladányi és a karcagi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A balesetben nem sérült meg senki sem.

Két autó ütközött össze Debrecenben, a Szép és a Daru utca kereszteződésében. A debreceni hivatásos tűzoltók átvizsgálták és áramtalanították a járműveket. A mentőszolgálat három embert kórházba szállított. A baleset során megsérült egy családi háznak a szigetelése és egy föld feletti tűzcsap is.

Korom égett egy családi ház kéményében Monostorpályiban, a Liszt Ferenc utcában. A létavértesi önkormányzati tűzoltók kéziszerszámokkal megtisztították a kéményt.

Hétfő késő délután egy mezőgazdasági munkagép hidraulika olaj folyt az úttestre százötven méter hosszan Balmazújvárosban, a Kadarcs utcában. A város önkormányzati tűzoltóit riasztották , akik baleset elkerülése miatt semlegesítették az olajat az útról.